;
Новини

И ЦСКА U17 победи Черно море ★ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

cska.bg

След като по-рано днес ЦСКА U15 победи Черно море с 3:0, и юношите ни до 17 години постигнаха успех над моряците с 2:1 в среща от XIV кръг на Елитната група. Мачът се игра на базата в Панчарево. В 20-та минута Марк-Емилио Папазов откри резултата след подаване на Георги Манев. В 55-та Манев центрира от корнер, а Мартин Сотиров се разписа с глава за 2:0. Пет минути по-късно моряците върнаха едно попадение. На тима ни предстои последен мач за полусезона срещу Берое в Стара Загора. ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА АКАДЕМИЯ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК. Стартов състав: Александър Марковски (в), Александър Бучков (к), Димо Славов, Стоян Гюров, Георги Иванов, Мартин Сотиров, Алпай Рамадан, Марк-Емилио Папазов, Христо Арсов, Георги Манев, Цветомир Цанев Резерви: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Калоян Стоилов, Данаил Стойчев Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов, Ивайло Иванов