;
Новини

ЦСКА U16 продължава борбата за Купата ★ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

cska.bg

ЦСКА U16 победи Спартак (Пловдив) с 4:0 в реванша от 1\/4-финалите за Купата на БФС и с общ резултат 6:0 продължава борбата за трофея. Срещата започна с едноминутно мълчание в памет на легендарния Стефан Данаилов. Армейците поведоха с гол на Павел Жабов, който засече с глава центрирана топка от Кирил Великов. Георги Чорбаджийски удвои аванса ни, а Кирил Великов прехвърли вратаря за 3:0. На старта на второто полувреме в игра се появи Валентин Ситнилски, който обаче получи червен картон след само 10 минути на терена. Четвъртото попадение реализира Йоан Борносузов. Жребият за полуфиналите ще се тегли през пролетта. ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА АКАДЕМИЯ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК. Стартов състав: Константин Касабоков (в), Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Росен Маринов, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Юлиян Илиев, Кирил Великов, Георги Чорбаджийски, Павел Жабов, Йоан Борносузов Резерви: Кристиян Димитров (в), Даниел Янакиев, Георги Шаламанов, Валентин Ситнилски, Ясен Спиров, Кристиан Грозданов, Георги Димитров Треньори: Сашо Борисов, Владимир Манчев, Александър Стоянов