;
Новини

ЦСКА U14 с класика срещу Национал ★ ЦСКА • ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ

cska.bg

ЦСКА U14 победи Национал с 3:0 в отложен мач от XI кръг на Oбластната група. Срещата се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия. Армейците поведоха в 15-та минута, когато Александър Кожухаров изведе Георги Христанов сам срещу вратаря и той се разписа за 1:0. Седем минути по-късно Кожухаров реализира второто попадение след асистенция на Лоренцо Борисов. В 29-та Борисов оформи класическия резултат. На почивката в тима ни беше извършена принудителна смяна на вратаря Никола Златинов и през второто полувреме защитникът Александър Благовестов пазеше вратата ни. Това беше последният мач на нашите момчета за годината. ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА АКАДЕМИЯ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК. Стартов състав: Никола Златинов (в), Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Антон Илиев, Кирил Георгиев, Милен Георгиев, Георги Христанов, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров Резерви: Мартин Цветков, Кристиан Василев, Димитър Христов, Алексей Симов, Дилян Стойчев Треньор: Калоян Генов